Trabzon Szymek'in kontratını feshetti

  • Giriş : 18.07.2007 / 12:00:00

Trabzonspor, geçen sezon futbolu bıraktığını bildiren Polonyalı Miroslaw Szymkowiak'ın sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Profesyonel takım idari sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu, Polonyalı orta saha oyuncusu Miroslaw Szymkowiak'ın sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiklerini belirtti.

Çuvalcıoğlu, "Szmymkowiak'ın sözleşmesini, Futbol Federasyonu'ndan, haklarımız saklı kalmak koşuluyla feshettik. Bunun ardından Jabi'ye lisans çıkardık. Teknik heyetin uygun görmesi halinde Jabi, Otelul Galati maçında forma giyebilir" dedi.

Trabzonspor'un 2004-2005 sezonunda Wisla Krakow'dan transfer ettiği Szymkowiak, geçtiğimiz sezon yaşadığı sakatlıktan sonra devre arasında kulübe bir mektup göndererek, sözleşmesi 2008'e kadar devam ettiği halde futbolu bıraktığını bildirmişti.

Trabzonspor'da, teknik direktör Ziya Doğan'ın kadroda düşünmediği Tomas Jun Trabzon'a döndü. Çek forvet kulüp bulana kadar takımdan ayrı olarak çalışacak.

Bordo-mavili yönetimin bir türlü ulaşamadığı ve 250 bin euroluk rekor ceza verdiği Musampa bugün tesislere geldi. Sabah antrenmanına çıkan Hollandalı futbolcu takımdan ayrı olarak çalıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious