Trabzon taraftarına çağrı

Trabzon taraftarına çağrı.8077
  • Giriş : 08.08.2008 / 20:44:00

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, bordo-mavili takımın yeni sezon öncesi Türkiye'de oynayacağı tek hazırlık karşılaşmasında taraftarların İstanbul Olimpiyat Stadı'nı doldurmalarını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yener, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Trabzonspor'un, Belçika'nın FC Brugge takımıyla 16 Ağustos Cumartesi günü saat 20.00'da karşılaşacağını anımsatarak, bu müsabakayı, sezon öncesi takımın ve taraftarın gücünün ülkeye gösterilmesi adına son derece önemsediklerini belirtti.

Yeni sezon öncesi Türkiye'de oynanacak tek hazırlık karşılaşmasında bordo-mavili taraftarların İstanbul Olimpiyat Stadı'nı doldurmalarını istediklerini ifade eden Yener, açıklamasında şunları kaydetti:

''Taraftarlarımız, stadı doldurarak Trabzonspor'un potansiyelini gözler önüne serdikleri taktirde ciddi bir gövde gösterisi yapmış olacağız. Yakalayacağımız bu ivme sezon öncesi camiaya da büyük moral olacaktır. Bu karşılaşmaya lig öncesi en ciddi sınavımız gözüyle bakıyoruz. FC Brugge maçındaki görüntümüz birçok açıdan fikir verici olacaktır. Bu anlamda herkes üzerine düşen görevi yapmalı ve takıma destek vermelidir.''

Yener açıklamasında, maç biletlerinin Biletix'ten satışa çıktığını ve taraftarlar için İstanbul'un belirli yerlerinden otobüs kaldırılacağını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*