Trabzon'a 200 teknik direktör önerildi

Trabzon'a 200 teknik direktör önerildi.16263
  • Giriş : 06.05.2009 / 18:24:00

Ersun Yanal'ın görevi bırakmasının ardından Trabzonspor'a menajerler ve kulübe yakın çevrelerden 200'e yakın teknik direktör ismi önerildiği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sivasspor mağlubiyetinin ardından teknik direktör Ersun Yanal'la yollarını ayıran Trabzonspor Kulübü'nde, takım PAF Takımı Antrenörü Ahmet Özen'e emanet edildi. Geçen hafta şampiyonluk mücadelesi veren Sivasspor ve Beşiktaş'ın puan kaybetmesiyle yeniden zirveye ortak olan Trabzonspor'da, futbolcuların etkilenmemesi adına teknik adam arayışları geri plana itildi ve bütün ağırlık kalan haftalarında oynanacak maçlara verildi.

Kocaelispor maçından sonra teknik adam arayışlarına yönelmesi beklenen Trabzonspor'da, yönetimin elinde kabarık bir liste bulunuyor. Yönetimin öncelik sıralaması yapacağı ve buna göre listedeki isimlerle görüşmelere başlayacağı öğrenildi.

Öte yandan, Ersun Yanal'ın istifasının ardından Trabzonspor'a bugüne kadar menajerler ve kulübe yakın çevreler tarafından yerli ve yabancı yaklaşık 200 teknik adam isminin önerildiği ve bu isimlerin büyük kısmının da yabancı teknik adamlardan oluştuğu kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*