Trabzon'da 2 imza daha!

Trabzon'da 2 imza daha!.8077
  • Giriş : 12.06.2008 / 13:27:00

Trabzonspor, Pazarspor'dan Abdulaziz Solmaz ve Eren Görür ile sözleşme imzaladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan imza töreninde genç oyuncularla 5'er yıllık sözleşme imzalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

yönetim kurulu üyesi Şener Pul, bordo-mavili takımı yeniden yapılandırma süreci içinde daha önce 4 genç oyuncuyu kadrolarına dahil ettiklerini anımsatarak, ''Bugün de 2 genç arkadaşımızı kulübümüze dahil ediyoruz. Bu arkadaşlarımızı birçok kulüp Pazarspor'dan istedi. Fakat Pazarspor Başkanı Hüseyin Yangın'ın da katkılarıyla bu iki genci Trabzonspor'a kazandırdık'' dedi.

Milli takımların genç futbolcuların yetişmesiyle ortaya çıkan takımlar olduğunu kaydeden Pul, ''Biz her aldığımız genç oyuncuyu ileride milli takımda görmek istiyoruz. Umut ediyoruz ki oraya kadar çıkacaklar. Taşıyacakları formanın ağırlığını biliyorlar. Transferin hayırlı olmasını diliyoruz'' diye konuştu.

Abdulaziz Solmaz ise transferinde emeği geçen Pazarspor Kulübü Başkanı Hüseyin Yangın ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, ''Formanın ağırlığını biliyoruz. Bunun için elimden geleni yapacağım. İnşallah hem kendim hem Trabzonspor Kulübü adına bu transfer hayırlı olur'' dedi.

Eren Görür ise Trabzonspor gibi bir kulüp ile anlaşmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, ''En iyi şekilde bu kulübe hizmet etmek istiyorum. Bunun için var gücümüzle çalışacağım'' diye konuştu.

Abdulaziz ve Eren'in imzalarıyla bordo-mavililer, gelecek sezon öncesi 16 oyuncuyla basın huzurunda sözleşme imzalamış oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious