Trabzon'da beklenen istifa

Trabzon'da beklenen istifa.16103
  • Giriş : 23.10.2007 / 09:43:00

Son dönemde alınan başarısız sonuçlarından sonra ağır şekilde eleştirilen ve istifaya çağrılan Teknik Direktör Ziya Doğan dün görevden ayrıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Doğan, "Kimseye kırgın değilim. Trabzon'dan güzel anılarla gidiyorum" diye konuştu

Beşiktaş yenilgisinin ardından sıkıntıların daha da arttığı Trabzonspor'da Ziya Doğan istifasını verdi. Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas'la medyanın huzuruna çıkan Ziya Doğan, "Bugünkü tabloya baktığımız zaman Trabzonspor iddialı bir konumdadır. Sivasspor maçında kaybettiğimiz 3 puanı eklerseniz liderle puan farkı 5'e iner. Büyük kaoslardan çıkan bu takım başarılıdır. Karamsar olmaya gerek yok" dedi.

BU HALKI SEVİYORUM

Karşılıklı iyi niyet içinde ayrılma kararı aldıklarını belirten Doğan, tazminat kaygısının olmadığını, ayrıldığı çoğu kulüpte üste para vererek gittiğini vurguladı. Doğan, birikmiş primlerinin de personele dağıtılmasını istedi. Tecrübeli teknik adam, "Burada iyi, kötü günlerimiz oldu. Ama suçlayacağım insan yok. Olursa yüzüne söylerim. Trabzon'dan iyi anılarla ayrılıyorum ve bu halkı çok seviyorum" diye konuştu.

ANLASARAK AYRILDIK

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Ziya Doğan'dan kalmasını istemelerine rağmen ayrılmakta kararlı davrandığını söyledi. Albayrak, "Biz gitmesine karşıydık ama o böyle bir karar vermiş. Camiamız için hayırlı olsun" ifadesini kullandı. Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas ise, "Bugün gelinen noktada Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda yeni bir kan değişikliği ve heyecana ihtiyaç vardı" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious