Trabzon'da kombineler kapış kapış

Trabzon'da kombineler kapış kapış.17820
  • Giriş : 06.06.2008 / 12:02:00

Ersun Yanal'ın daha imza attığı gün koyduğu hedefler için yönetimin kolları sıvayarak transferde gerekli desteği vermesi ile sezon öncesi yapılan flaş transferler, bordo mavili taraftarlara eski günleri yeniden yaşattı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Flaş transferlere imza atan Karadeniz temsilcisi, taraftarını coştururken; Bordo-mavili taraftarlar ise kombine kartların satışında rekora koşuyor.

Kombine kartların satışa çıktığı ilk günde bin 500 adet kombine bilet satılırken, geçen sezonun tamamında bu rakam 2 bin 200 civarındaydı.

Avrupa'da, Turkcell Süper Lig'de ve Fortis Türkiye Kupası'nda söz sahabi olabilecek bir takım kuran Trabzonspor yönetimi, yeni sezon öncesi yaptığı transferlerle rakiplerinin dikkatini üzerine çekti.

Kadrosuna Gökhan Ünal, Egemen, Selçuk, Giray, Gustavo Colman, Cale, Ceyhun Gülselam, Buğra ve İsmail Özeren gibi oyuncuları katarak güçlenen Trabzonspor, gelecek sezon için de taraftarına güven verdi. Trabzonspor efsanesini geri getirmek için mücadele eden ve 1996 ruhunun mimarlarından olan Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu, bu anlamda her alanda kaynaşmayı sağlayarak şehirde bütünleşmeyi sağladı.

Yönetimin transferde yaptığı çalışmaları karşılıksız bırakmayan Trabzonspor taraftarı, hem forma satışlarında hem de kombine kart satışlarında rekora koşuyor. Geçtiğimiz sezon kombine kart satışında 2 bin 200 rakamına ulaşan Trabzonspor, 2008-09 sezonu için satışa çıkan kombine kartlarda ise ilk günde bin 500 rakamına ulaştı.

Stat ve Mağazalardan Sorumlu Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tunç, ilk günde taraftarların kombine kart satışına gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını belirterek, "Yönetim Kurulu olarak üzerimize düşeni yaptık. Şimdi sıra taraftarlarımızda, kombine kartların satışında ilk günde gördüğümüz ilgi bizim şevkimizi arttırdı. Bunun bu şekilde devam etmesini istiyoruz. Hedefimiz tüm kombine kartların satılmasıdır. Trabzonspor yarışmacı bir takım olacaksa ve rakipleri ile mücadele edecekse taraftarının takımını yanlız bırakmaması gerekiyor. Bize yakışan budur" dedi.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious