Trabzon'da kurşunlama: 4 yaralı

  • Giriş : 20.03.2007 / 00:00:00

Trabzon'da, havalimanında araç parketme meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen tartışmada, kimliği belirlenemeyen bir kişi, aynı araçta bulunan 4 kişiyi silahla ayaklarından vurarak yaraladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Trabzon Havalimanı girişindeki polis nizamiyesi önünde saat 21.00 sıralarında araç parketme meselesi yüzünden çıktığı ileri sürülen tartışmada kimliği belirsiz bir kişi, tartıştığı Yusuf Ziya Yılmaz (40), Hasan Hüseyin Zengin (24), İsmail Mesahorli (44) ve Temel Sezgin'e (42) silahla ateş etti. Ayaklarından yaralanan 4 şahıs, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi ile Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralanan şahısların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Olay sonrası zanlının silahını olay yerine bırakıp kaçtığı öğrenildi.

Öte yandan, Trabzon Valisi Nuri Okutan ile Emniyet Müdür Vekili Arif Akkale de olay yerine gelerek incelemelerde bulundu.

Vali Okutan, olayla ilgili şunları söyledi: "Edindiğim bilgiye göre, bazı alkollü şahısların otoparka gelerek araçlarını ücretsiz park etmek istedi. Bu sırada otopark görevlisiyle aralarında tartışma çıktı. Bunun üzerine otopark görevlisinin silahla 4 şahsa ateş ederek şahısları ayaklarından yaraladı. Yaralanan 4 kişinin de sağlık durumları iyi."

Vali Okutan, olayın ardından kaçan failin, polis tarafından yakalanması için çalışmaların sürdürüldüğünü ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious