Trabzon'da Yattara belirsizliği

Trabzon'da Yattara belirsizliği.11177
  • Giriş : 17.09.2008 / 12:52:00

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, ligin ilk 3 haftasında 9 puan beklediklerini, ancak 7 puan aldıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hacısalihoğlu, her maça 3 puan için çıktıklarını belirterek, "3 haftada 9 puan bekliyorduk. Ancak Beşiktaş beraberliği ile 7 puan aldık. Alamadığımız her puan bizim için kayıp" dedi.

Zirveye oynayan rakiplerin puan kaybından çok kendi alacakları puanlara baktıklarını ifade eden Hacısalihoğlu, "Oyun olarak istenilen seviyede değiliz, ama bu da normaldir. Yeni bir takım, uyum, birbirini tamamlama ve tanıma süreçleri var. Onlar daha pozitif hale geldiği zaman, oyun taraftarları da teknik adamları da yönetimleri de daha memnun eder duruma gelecektir" diye konuştu.

Beşiktaş maçında sakatlığı nedeniyle oynayamayan Yattara'nın aynı şekilde sakatlığının sürdüğünü belirten Hacısalihoğlu, "Ne tam iyileşmiş durumda ne oynayamaz durumda. Durumu maç günü belli olacak" diye konuştu.

Hacısalihoğlu, FIFA'ya geçici lisans için başvuru yapan kaleci Tony Sylva'nın ise hafta sonuna kadar lisansının gelmesini beklediklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*