Trabzon'da Yıldıray heyecanı

Trabzon'da Yıldıray heyecanı.11593
  • Giriş : 19.06.2008 / 10:47:00

Trabzon'da, dün milli oyuncu Yıldıray Baştürk'ün imza için Trabzon'a geldiği dedikodusu heyecan yarattı. Dedikodular o kadar arttı ki kulüp sonunda isyan etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bazı taraftarlar AA'nın da aralarında bulunduğu bazı basın bürolarını arayarak, kentte Yıldıray Baştürk'ün imza için Trabzon'a geldiği ve Zorlu Grand Otele yerleştiği yönünde söylentiler olduğunu anlattılar.

Yıldıray'ı takımda görmek isteyen taraftarlar, bu söylentilerin doğru olup olmadığını sorarken basın mensupları da bu konuda kulüp yetkililerini aradılar.

Kulüp yetkilileri ise bu dedikoduların yaklaşık 15 gündür yapıldığını ve yeni olmadığını belirterek, “Her gün bu konuda belki de yüze yakın telefon alıyoruz. Hatta Yıldıray, tesislerde diye gelenler bile var. Trabzon küçük bir şehir olduğu için çoğu kişi de bu dedikoduyu duydu. Onlara 'Yıldıray burada yok' demekten yorulduk. Bunu ortaya çıkaranlar bile artık inanmıştır, biz bile neredeyse inanır hale geldik. 'Yıldıray, burada değil' demekten yorulduk” dediler.

Transferde kadrosuna 18 oyuncu katan bordo-mavili kulübün yönetim kurulu, bazı basın organlarında Yıldıray Baştürk'ün transfer edileceğine ilişkin çıkan haberleri daha önce resmi internet sitesinden de yalanlamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious