Trabzon'dan bir yere gitmiyorum

Trabzon'dan bir yere gitmiyorum.12676
  • Giriş : 28.03.2008 / 09:23:00
  • Güncelleme : 28.03.2008 / 09:35:00

Trabzonspor’dan bir yere gitmiyorumTrabzonspor’dan ayrılacak dedikoduları sonrası Yattara, son noktayı koydu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor’dan bir yere gitmiyorumTrabzonspor’dan ayrılacak dedikoduları sonrası Yattara, son noktayı koydu; "Birçok iyi kulüpten teklifler var fakat 1 yıl Trabzonspor’da oynayacağım. Çünkü 1 yıl daha Trabzonspor ile sözleşmem var" dedi.

BELÇİKA’da bulunan Trabzonspor’un forvet oyuncusu Yattara, "Ben şu an 1 yıl daha Trabzonspor’dayım ve hiçbir yere gitmiyorum" diyerek hakkında çıkan dedikoduları yalanladı.

Belçika’nın başkenti Brüksel’de Trabzonspor yönetim kurulu üyesi genel sayman Mahmut Aksu ve kulüp menajerlerinden Adnan Demir ile bir araya gelen Gineli oyuncu, "Ben 5 yıldır Trabzonspor’da oynadım, 1 yıl daha Trabzonspor ile sözleşmem var, 1 yıl daha Trabzonspor’da oynayacağım. Birçok iyi kulüpten teklifler de var fakat 1 yıl Trabzonspor’da oynayacağım" dedi.

Oyuncu için buradayız

Aksu, "Yattara bizim sözleşmeli oyuncumuz, daha bir senelik sözleşmesi var. Gökdeniz’in gitmesinden sonra bu söylentiler çıktı. Gökdeniz’in gitmesi için ne kadar çok sebep vardı ise Yattara’nın kalması için de o kadar çok sebep var. Yattara bir yere gidemez. Belçika’da olmamızın sebebi transfer etmek istediğimiz oyuncu ve menejerleri ile görüşmelerimiz var" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious