Trabzon'dan Szymkowiak haberine tepki

Trabzon'dan Szymkowiak haberine tepki.4913
  • Giriş : 14.11.2006 / 00:00:00

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Polonyalı oyuncu Miroslaw Szymkowiak için gelen transfer talebinin olmadığını belirterek, "Menajerlerin ayak oyunları yine sahnede" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Transfer mevsimine 2 ay daha olduğunu hatırlatan Haşim Sayitoğlu, "Şu anda transferi değil, takımın istenilen sonuçları almasını düşünüyoruz. Önümüzdeki tek hedef kalan maçlarda istenilen saha sonuçlarını almak." dedi.

Szymkowiak'tan da gitme yönünde bir talebin yönetime ulaşmadığının altını çizen Sayitoğlu, şunları söyledi: "Oyuncularımız hakkında çıkan transfer haberleri menajerlerin ayak oyunlarından başka bir şey değil. Szymkowiak'ın mutsuz olduğu ve takımdan ayrılmak istediği yazılıyor. Bizler de mutsuzuz ve uykularımız kaçıyor. Çünkü takımın aldığı saha sonuçları istediğimiz gibi gitmiyor. Szymkowiak'ın da mutsuzluğu bundandır. Trabzonspor'da saha sonuçları haricinde mutsuz olabilecek bir oyuncu bulunduğunu düşünmüyoruz. Her futbolcumuz gibi Szymkowiak'n da maddi ve manevi her şeyiyle yakından ilgileniyoruz."

Polanyalı oyuncunun 2008 yılana kadar sözleşmesinin bulunduğunu da hatırlatan Asbaşkan Sayitoğlu, "Performansından Szymkowiak da memnun değil. Kalan maçlarda eski gücüne kavuşmayı o da çok istiyor." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious