Trabzon'dan Topuz açıklaması

Trabzon'dan Topuz açıklaması.11381
  • Giriş : 03.10.2008 / 15:51:00

Trabzonspor, kulübün resmi internet sitesinden Mehmet Topuz ile ilgili bir açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Yönetim Kurulu, kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak, son günlerde yoğunlaşan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını vurguladı.

Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde: "Futbolda birinci transfer döneminin kapanmış olmasına, ikinci transfer döneminin başlamasına ise yaklaşık üç ay bulunmasına rağmen medyada kulübümüzün adı kullanılarak çeşitli oyuncularla temasa geçildiği yönünde haberler yer almakta ancak bunlar gerçeği yansıtmamaktadır. Özellikle Kayserispor formasını giyen milli oyuncu Mehmet Topuz'un kulübümüz tarafından talep edildiği ve görüşmelerde bulunulduğu bilgileri doğru değildir. Kayserispor Başkanı ve menajeriyle son derece yakın, dostane ilişkiler içerisinde bulunan kulübümüzün, sözleşmesi devam eden bu oyuncuya üstelik transfer sezonu olmayan bir dönemde talip olması halinde, kendileriyle temasa geçip resmi yollardan teklifini iletmek suretiyle süreci başlatacağına hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yine medyada, Mehmet Topuz dışında bazı yabancı futbolcuların isimleri de Trabzonspor adıyla birlikte telaffuz edilmekte ve bazı girişimlerin yapıldığı öne sürülmektedir. Zamanlama olarak transfere hep hazırlıklı olan, uygulama olarak ise henüz harekete geçmeyen kulübümüz hakkına oluşturulan suni transfer gündemleri kamuoyunu yanlış yönlendirmekte, doğal olarak da bilgi kirliliği yaratmaktadır.

Yönetim kurulumuzun ve teknik heyetimizin henüz ikinci transfer dönemiyle ilgili somutlaştırmış olduğu bir program söz konusu değildir. Bu sürece kadar elimizdeki veriler değerlendirilecek ve ihtiyaca göre bir yol haritası çizilecektir. Şu anda yoğun bir müsabaka trafiği içerisinde olan ve ligi zirvede götüren takımımızın enerjisini bu tür tartışmalarla tüketme düşüncesi içerisinde olmadığımız gibi kulübümüzü takip eden medya mensuplarından da aynı hassasiyeti göstermelerini bekliyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*