Trabzon'da sakatlar düşündürüyor

Trabzon'da sakatlar düşündürüyor.10723
  • Giriş : 21.09.2006 / 00:00:00

Trabzonspor’da zorlu Galatasaray maçı öncesi sakat oyuncuların çokluğu teknik heyeti düşündürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sakat oyuncularla ilgili açıklamada bulunan ıÜüSağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, kasığından sakatlanan Yattara’nın tedavisinin planlanan şekilde yürütüldüğünü ve bir hafta sonra yapılacak kontrole göre oyuncunun durumunun netlik kazanacağını söyledi. Güney, sağ arka adalesinde sertleşme olan Celaleddin’in düz koşularına iki gündür ara verdiğini kaydederek, "Bu arada salonda kuvvetlendirme çalışmaları yaptı. Yarından itibaren tekrardan sahada düz koşulara başlayacak. Umarım gelecek haftadan itibaren de takımla çalışmalara katılacak." dedi.

Güney, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Ömer Rıza’nın sol kasık adalesinde ikinci derece sertleşme bulunuyor. Bu oyuncunun Galatasaray maçına yetişmesi zor gözüküyor. Sol uyluk ön adalesinde birinci derecede sertlik olan ve düz koşu yapan Hasan’ın bugün ve yarın yapılacak çalışmalara göre, hafta sonunda yapılacak karşılaşmada forma giyip giyemeyeceğine karar verilecek."

Köksal Güney, sağ kasığındaki ağrısında düzelme olan Ersen’in dün takımla çalışmalara başladığını belirterek, bu oyuncunun ağrısının nüksetmemesi durumunda Galatasaray maçında forma giyeceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious