Trabzonspor, Galatasaray maçını iple çekiyor

Trabzonspor, Galatasaray maçını iple çekiyor.18843
  • Giriş : 03.11.2007 / 14:55:00

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Galatasaray maçında seyircileriyle buluşacaklarını, taraftarı bu maça konsantre etmek istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Haşim Sayitoğlu, Sivasspor maçında çıkan olaylar nedeniyle aldıkları 5 maç seyircisiz oynama cezasını Ankaraspor maçıyla tamamladıklarını hatırlatarak, "Galatasaray maçında seyircimizle biraraya geleceğiz. Taraftarımızı o günlere konsantre etmek istiyoruz. En güzelini, taraftarımızla beraber Galatasaray müsabakasında ortaya koymak istiyoruz" dedi.

Dün akşam yaptıkları ve Trabzonspor'un 2-1 kazandığı Ankaraspor maçına da değinen Sayitoğlu, "Top kontrolünün çok güç olduğu, oyun konsantrasyonunun zor olduğu bir zemin ve etkili bir yağmur vardı. Ama her iki takım da futbolun güzelliklerini ortaya koyma adına hareket ve hamleler yaptı" dedi.

Teknik direktör Ersun Yanal'ın Trabzonspor'daki ilk lig maçı olduğu için bu maçı önemsediklerini ifade eden Sayitoğlu, "Özellikle 2 lig, 1 kupa olmak üzere son 3 maçta mağlup olduk. Taraftarın ve camianın güveninin kaybolmaya başladığı bu noktada galibiyete ihtiyacımız vardı. Onu aldık. Sporcu arkadaşlarım ve teknik heyetimiz, müsabakanın ne olursa olsun lehimize bitmesi için bütün mücadeleyi verdiler" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious