Trabzonspor 3 kulvarda iddialı

Trabzonspor 3 kulvarda iddialı.12922
  • Giriş : 28.06.2007 / 11:42:00

Necmi Perekli,"Trabzonspor İntertoto, kupa, ve lig maçlarına fikri ve fiziki olarak da hazır durumdadır"dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Necmi Perekli, Gerede kampındaki amaçlarının, eski ve yeni futbolcular arasında uyum temin etmek ve İntertoto Kupası'na en iyi şekilde hazırlanmak olduğunu kaydetti.

Gerede kampında yarın son antrenmanı yapacaklarını hatırlatan Perekli şöyle devam etti:
"Trabzonspor kuvvet yüklemesi ve uyum proğramı çerçevesinde çok iyi form tuttu ve bunun semeresini İntertoto Kupası'nda görecek. Sporcular arasında uyum fevkalade. Kuvvet yüklemesi, uyum ve psikolojik çalışmalarla en isabetli ve organizeli kamp çalışması yapılmıştır."

En iyi ve isabetli transferleri yaptıklarını ifade eden Perekli, "Trabzonspor'da transfer çalışmaları hiç bir zaman bitmez. Transfer komitesi ve yönetim aksayan yerleri daha önceden belirledi" dedi.

"ŞAMPİYONLUK, TARAFTARA BİR BORCUMUZ"

Şampiyonluk hedefine kilitlendiklerini belirten Perekli, “Bütün maksadımız, Trabzonspor'u bu yıl şampiyon yapmak, şampiyon görmek. Bu da bizim yönetim olarak ve teknik ekip olarak taraftara bir borcumuzdur” diye konuştu.

YABANCI FUTBOLCU TRANSFERİ

Yabancı futbolcu sayısının sınırlandırılmasına ilişkin hazırlıkları değerlendiren Perekli, “Bu, federasyonun vereceği bir karar. Karar ne olursa olsun hiç önemli değil. Çünkü Trabzonspor kendisine yakışan en iyi kadroyu oluşturmuştur” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious