Trabzonspor 40 yaşında

Trabzonspor 40 yaşında .13410
  • Giriş : 03.08.2007 / 09:10:00

Trabzonspor'un kuruluşunun 40. yıldönümü etkinlikleri, kuruluş yürüyüşü ve Atatürk Anıtı'na çelenk bırakılmasıyla başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kuruluş yürüyüşüyle yıldönümü etkinliklerine başlayan Bordo-Mavililer, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Asbaşkan Sayitoğlu, Trabzonsporlular'ı Trabzonspor şemsiyesi altında toplanmaya davet etti

Trabzonspor'un kuruluşunun 40. yıldönümü etkinlikleri, kuruluş yürüyüşü ve Atatürk Anıtı'na çelenk bırakılmasıyla başladı. Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Nizamettin Algan, Trabzonspor ile 40 yılı geride bıraktıklarını belirterek, ''40 yılı gece gündüz birlikte yaşadık. Bazen gündüzler yetmedi gecelerimizi de kattık ve bugünlere geldik. Herkes “Ne zaman dirileceğiz” diyor. Önce istikrarı sağlayıp, yönetime ve teknik kadroya sahip çıkacağız" ifadesini kullandı.

KUTLAMALAR SÜRÜYOR

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, 40. kuruluş yıldönümünü bütün Trabzonlular'ın gönülden kutladığını ifade ederek, ''Trabzonsporlular'ı Trabzonspor şemsiyesi altında tüm dünyada birlik ve beraberliğe çağırıyoruz'' diye konuştu. Dün Trabzon’un geçmişten günümüze kadar ki tarihinin anlatıldığı 40. yıl fotoğraf sergisinin açılışı da yapıldı. Kutlamalar çerçevesinde bugün önce mezarlık ziyaretleri, akşam da balo var. 40. yıl şöleni yarın statta 17:30'da başlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious