Trabzonspor - Beşiktaş maç sonrası...

  • Giriş : 14.05.2006 / 00:00:00

UEFA Kupası'na katılma mücadelesi veren takımlardan Trabzonspor, cezası nedeniyle İzmir'de oynadığı maçta Beşiktaş'a 2-1 yenilmesine rağmen siyah-beyazlı ekiple birlikte UEFA Kupası'na giden ikinci takım oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lig'i üçüncü olarak tamamlamayı hedeflediklerini ve Trabzonspor'u yenerek üçüncü olarak tamamlamanın mutluluğunu yadıklarını belirten Beşiktaşlı Gökhan Güleç, "Kupa hedefimiz vardı onu gerçekleştirdik. Üçüncülük hedefini de gerçekleştirdik. Mutluyuz." dedi.

Trabzonspor'un çok centilmence bir maç çıkardığını ve güzel bir maç olduğunu dile getiren Ali Tandoğan ise, "Üçüncü olmak istiyorduk, başardık. Galatasaray'da şampiyon olmuş. Tebrik ediyoruz." diye konuştu.

Maça üçüncü olmak için çıktıklarını ve iyi bir Futbol ortaya koyduklarını aktaran Koray ise üçüncü olduklarını için mutlu olduklarını söyledi.

UEFA'ya gittikleri için mutlu olduklarını belirten Trabzonsporlu Ömer Rıza, iyi mücadele ettiklerini, yenik duruma düşmelerine rağmen beraberliği sağladıklarını ve maçın sonlarına doğru şanzsız bir gol yiyerek yenildiklerini söyledi.

Yattara ise yenilmelerine rağmen UEFA'ya gittikleri için sevinçli olduklarını ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious