Trabzonspor Dergisi'nin eylül sayısı bayilerde

Trabzonspor Dergisi'nin eylül sayısı bayilerde.4913
  • Giriş : 08.09.2006 / 00:00:00

Marcelinho ve Çağdaş Atan röportajlarının yer aldığı Trabzonspor Dergisi'nin eylül sayısı piyasaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Brezilyalı futbolcu Marcelinho, Trabzonspor Dergisi'nin eylül sayısına Ayasofya Müzesi'nin etkileyici atmosferinde bir röportaj verdi. Marcelinho başarının şartının birlikte hareket etmekten geçtiğini vurguladı ve ekledi: "Başarı için baskı gerekir"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Cemal Sağlam, eylül sayısındaki söyleşisinde hedeflere ulaşmak için ekip ruhu, para ve camianın kenetlenmesi gibi unsurların bir araya gelmesi gerektiğini vurgulayarak, bunlardan bir tanesinin bile eksik olmasının hedeften sapma olacağını savundu. Trabzonspor Dergisi'ne konuşan Çağdaş Atan ise, tek hasretinin şampiyonluk olduğunun önemle altını çizdiği röportajında, "Bir gün mutlaka Avrupa'ya gitmek istiyorum." dedi.

Trabzonspor Dergisi'nin eylül sayısının kapağında ise ağustos ayı içerisinde hayatını kaybeden kulübün eski başkanlardan Mazhar Afacan yer alıyor. Afacan'ı kendisine yakışır bir törenle uğurlayan sevenlerinin kendisiyle ilgili söyledikleri yine bu sayıda yer alıyor.

Sekiz yıl önce ALS hastalığına yakalanan eski futbolcu İsmail Gökçek, bu amansız hastalıkla olan mücadelesini ve unutamadığı anılarını Trabzonspor Dergisi'nin okuyucularıyla paylaştı.

1939 yılında Trabzon'a gelen ve Trabzonspor'un ilk teknik direktörü ünvanını kazanan Hayri Gür ile yapılmış söyleşi de eylül sayısının önemli konularından.

Ayrıca bu sayıda, "1922 Yılı Spor Olayları ve "Trabzon Yayla Şenlikleri" dosyaları yer aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious