Trabzonspor tükeniyor

Trabzonspor tükeniyor.15127
  • Giriş : 30.03.2008 / 15:42:00
  • Güncelleme : 30.03.2008 / 15:52:42

Koskoca doksan dakika boyunca iki şut girişimi dışında pozisyon bulamadan maçı tamamlayan bordo mavilileri yıkan golü, eski oyuncusu Mehmet Yılmaz attı. Ankaraspor bu galibiyetle rahat bir nefes aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

LİGİN iddiasız takımlarından Trabzonspor, ateş hattından uzak durmak isteyen Ankaraspor’a deplasmanda tek golle teslim oldu ve bu sezonki 12. yenilgisini aldı: 1-0. Başkent ekibine, altın değerinde 3 puan getiren golü ilk yarıda Mehmet Yılmaz attı.

Trabzonspor’un ne yukarısıyla işi kalmış ne de aşağısıyla. Hedeften böylesine erken kopan bir takımın maçını izlerken, sıkıntıdan bunaldık. Yattara’sız bordo mavililerin maçı izleyenler için işkenceye döndü.

Ankaraspor cephesinde ise bu mücadele, mutlak kazanılması gereken maçlardan biriydi. Ankaraspor, karşısında kendilerini zorlayan bir rakip olmadığından istediği sonuca çok kolay ulaştı. Öyle ki Karadeniz ekibi, Ankaraspor kalesinde, iki şut girişimi dışında, gol pozisyonu bulamadan maçı tamamladı.

Temposu düşük maç

Son dakikada direkten dönen top ise tamamen şans ürünüydü. Orta alanda sıkışan, temposu düşük geçen mücadelede akıllarda kalan gol ve ev sahibi ekibin kaçırdığı 1-2 pozisyondu. 20. dakikada De Nigris, Hamilton’u kaçırdı. Sambacının sert şutu Tolga’dan sekince, Mehmet Yılmaz araya girip ağları havalandırdı: 1-0. Bu golle Ankaraspor sahadan 3 puanla ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious