Trabzonspor yönetimi görevinin başında

  • Giriş : 03.05.2007 / 00:00:00

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, ufak tefek sorunlar olduğunu ancak bunları gidereceklerini belirterek, kulüp yönetim kurulunun yoluna devam ettiğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Nuri Albayrak, Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan ve bordo-mavili kulübün diğer kurullarının başkanlarıyla birlikte toplantı yaptı.

Toplantı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Albayrak, Trabzonspor'un dünü, bugünü ve yarınını konuştuklarını belirterek, "Çok verimli bir toplantı oldu. Cumartesi günü yönetim kurulundaki arkadaşlarla bir araya gelip Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda kararlar alacağız. Ufak tefek sorunlar var. Bunları da gidereceğiz. Kurul başkanlarının yönetim içindeki arkadaşlarımızın verdiği demeçlerden rahatsızlıkları var. Stat, istasyon da olmak üzere genel tüm meselelerden konuştuk" dedi.

Gelecek yıl daha iyi bir takım oluşturup yollarına devam etmek istediklerini ifade eden Albayrak, “Yönetimimiz yoluna devam ediyor. Sıkıntılar, eksiklikler varsa onlar kesilir. Bu yönetim devam eder. 2 mağlubiyet aldığınız zaman ertesi gün herkes kongre bekliyor. Şu da gerçek biz en zor şartlarda takımı kongreye getirmedik. Trabzonspor'un çıkmazlarının en başı her yıl yönetimin değişmesi ve kongre yapmasıdır” diye konuştu.

Albayrak, teknik direktör Ziya Doğan'ın sözleşmesinin sürdüğünü ve 1 yıllık daha sözleşmesinin bulunduğunu anımsattı.

Bir gazetecinin, “Bir yönetim kurulu üyeniz sizi kastederek (abi diyerek yola çıktığımız kişiler bizi arkadan vurdular. Benim başkanın gücüne değil, başkanın benim gücüme ihtiyacı var) dedi. Bu açıklamaları nasıl değerlendiriyorsunuz” sorusu üzerine Albayrak, “Cumartesi gününden sonra bu sorunun cevaplarını bulursunuz” yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious