Trabzonspor'a Yattara şoku!

Trabzonspor'a Yattara şoku!.25896
  • Giriş : 10.03.2007 / 00:00:00

Trabzonspor'da yarınki Galatasaray maçı öncesi İbrahim Yattara şoku yaşanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kaburgasında oluşan çatlak nedeniyle Gineli yıldız en az 2 hafta sahalardan uzak kalacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Trabzonspor Kulübü ıÜüSağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, İbrahima Yattara'nın kaburgasında oluşan küçük bir çatlak nedeniyle 2 hafta süreyle sahalardan uzak kalacağını söyledi. Yattara'ya uygulanan yoğun tedaviye rağmen ağrılarında beklenilen düzelmenin gerçekleşmediğini belirten Güney, "Yattara'ya çektiğimiz ince kesit CT tetkikinde kaburgasında çok küçük bir çatlak tespit ettik. Bu oyuncumuz 2 hafta sahalardan uzak kalacak." dedi.

Güney, sağ diz ön çapraz bağlarında yırtık tespit edilen Lars Fredarik Risp' in dün IFK Klinikn'nde İngiltere Milli Takımı eski doktoru olan Leif Sward tarafından başarılı bir operasyondan geçirildiğini ifade ederek, "Ameliyat istediğimiz düzeyde geçti. Risp rehabilitasyon çalışmalarına Pazartesi gününden itibaren başlayacak. Bu oyuncumuzun da sahalara dönmesi 4-6 ay kadar süre alacak." diye konuştu.

KIZILAY'DAN TEŞEKKÜR

Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali, Bordo-Mavili takımın İstanbul'da kamp yaptığı Grand Cevahir Hotel'e gelerek teknik heyet ve futbolculara, Kızılay'a yaptıkları katkılardan dolayı birer plaket verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious