Trabzonspor'a yeni kaleci

Trabzonspor'a yeni kaleci.17714
  • Giriş : 14.04.2008 / 13:06:00

Trabzonspor transfere erken başladı. Kaleci arayışında bakın kimde karar kılındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Transfer çalışmalarına erken başlayan Trabzonspor'da, dış transferde de yoğunluk yaşanıyor.

İç transferde genç oyuncusu Barış Memiş ve İbrahima Yattara'nın sözleşmesini uzatan yönetim kurulu, dış transferde de ilk olarak Almanya'nın Wolfsburg takımının kalecisi Simon Jentzsch'i Trabzon'a getiriyor.

Kulüp Futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, Simon Jentzsch'in bir aksilik çıkmaması durumunda yarın Trabzon'da olacağını söyledi.

Alioğlu, Jentzsch'in 10 yıldır Alman liginde forma giyen bir kaleci olduğunu belirterek, ''Biz teklifimizi sunduk. O da gelerek burayı görecek. 'Burada yaşayabilirim, verimli olabilirim, katkı sağlayabilirim' derse bu hafta içinde imza olur'' diye konuştu.

ŞENER, GÜRCİSTAN'A GİDİYOR

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in, futbolcu transferi için 17 Nisan Perşembe günü Gürcistan'a gideceği bildirildi.

Şener'in Dinamo Tiflis'in 23 yaşındaki oyuncusu George Merebashvili'nin de aralarında bulunduğu birkaç futbolcuyu izleyeceği ve buna göre görüşme yapabileceği öğrenildi.

Tunuslu oyuncular Chermiti ve Mehdi'nin transferlerinin de 20 Nisan'da takımlarının şampiyonluk maçından sonra netleşeceği öğrenildi. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve teknik direktör Ersun Yanal'ın da bu oyuncular için önümüzdeki günlerde Tunus'a gidebilecekleri belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious