Trabzonspor'da Devler Ligi üzüntüsü

Trabzonspor'da Devler Ligi üzüntüsü.14714
  • Giriş : 31.05.2009 / 10:24:00

Süper Lig'de Fenerbahçe'ye sahasında 2-1 yenilen Trabzonspor'da, savunma oyuncusu Giray Kaçar, kaçan Avrupa Şampiyonlar Ligi için üzgün olduklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Giray, Fenerbahçe karşısında bir yandan kazanmak için mücadele ederken, öte yandan da diğer müsabakaların sonuçlarını düşündüklerini belirterek, ''Her maça olduğu gibi bu maça da galibiyet için çıktık. Çok pozisyon yakaladık. Değerlendirebilseydik sonuç farklı olurdu'' dedi.

İlk yarının son dakikasında gelen golün planlarını bozduğunu ifade eden Giray, şöyle konuştu:

''Gol pozisyonlarında cömert olmasaydık taraftarlarımızın beklentisi olan, bizim de mücadelemizin amacı olan Şampiyonlar Ligi'ne katılabilirdik. Bu nedenle taraftarlardan özür diliyorum. Ancak üçüncülük de kötü değil bence. Bilinç altımızda Şampiyonlar Ligi vardı. Bir taraftan diğer maçı düşünüyorduk. İyi oynadığımızı da düşünüyorum. Yakaladığımız pozisyonları atabilseydik, şu an kutlamalara devam ediyor olacaktık.''

-ALANZİNHO-

Trabzonspor'un Brezilyalı oyuncusu Alanzinho ise Fenerbahçe ile zor bir müsabaka oynadıklarını belirterek, rakip savunmanın kontrollü oynadığını ve kendilerine gol için fazla şans tanımadığını söyledi.

Fenerbahçe'nin güçlü bir ekip olduğunu, ancak maça iyi başladıklarını belirten Alanzinho, ''Golü bulduk, ancak sonrasında işler iyi gitmedi. Son dakikalarda kaybetmekle berabere kalmak arasında bizim için fark yoktu. Bu nedenle risk aldık. Oyuncular olarak üzgünüz, ancak yapabileceğimiz bir şey yok'' dedi.

Kazanabilecekleri bir maçı kaybettiklerini ifade eden Alanzinho, ''Topu her aldığımda Fenerbahçe savunması beni sıkıştırdı. Gökhan ve Umut'un yardımına ihtiyacım oldu. Rakip savunma bize pek alan bırakmadı. Kontrollü oynadılar ve bize gol için rahat alanlar bırakmadılar'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*