Trabzonspor'da imza günü

Trabzonspor'da imza günü.8077
  • Giriş : 25.05.2008 / 08:47:00

Bordo mavili yönetim, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Colman, Giray, Buğra ve İsmail’le basın önünde sözleşme imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TRANSFER sezonuna hızlı bir başlangıç yapan Trabzonspor, daha önce anlaşmaya vardığı 4 futbolcuyu basına tanıttı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki törende Germinal Beerschot’tan alınan Arjantinli Gustavo Colman, G.Birliği OFTAŞ’tan Giray ve Çanakkale Dardanelspor’dan Buğra ile İsmail, basın önünde sözleşme imzalarken, daha sonra bordo mavili formalarıyla poz verdi. Colman, İsmail ve Buğra bordo mavili kulüple 5 yıllık, Giray ise 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Şener: Devamı gelecek

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "Yönetim olarak ilk transfer sezonumuzda Trabzonspor’a yakışan ve daha ileriye taşıyacak transferler yapmak için çalışıyoruz. Bu imza töreninin devamı da gelecek" dedi.

Colman’ın 10, Buğra’nın 19, İsmail’in 71 numaralı formalarla mücadele edecekleri, Giray’ın forma numarasının daha sonra belirleneceği belirtildi. Öte yandan Trabzonspor’un sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli ile yolunu ayırdığı öğrenildi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious