Trabzonspor'da istifa fırtınası

Trabzonspor'da istifa fırtınası.12948
  • Giriş : 05.06.2009 / 21:36:00

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka istifa etti. Saka, istifasını Başkan Sadri Şener ve yönetim kuruluna sunduğunu açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Trabzonpor'da başkan yardımcısı Muammer Saka görevinden istifa etti.

Başkan Sadri Şener, teknik direktör konusunda Samet Aybaba ile anlaştıklarını açıklamasının ardından taraftardan ve yönetimden gelen tepkiler üzerine bu karardan vazgeçtiklerini açıklamıştı. Ancak ardından ikinci şok gelmişti.

Samet Aybaba'ya camianın tepki vermesinin doğal olabileceğini belirten Sadri Şener, "Bu normaldir, ama benim yöneticim tepki verirse, bana mesaj çekerse, olmaz" diyerek, olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını ve aday olmayacağını açıklamıştı. Bu gelişmelerin ardından başkan yardımcısı Muammer Saka'da görevinden istifa etti.

TRABZONSPOR'DA İSTİFALAR SÜRÜYOR

Olağanüstü genel kurul kararı alan Trabzonspor'da, kulüp başkan yardımcısı Muammer Saka'dan sonra altyapı ve amatör branşlar sorumlusu Celil Hekimoğlu da yönetim kurulundan istifa ettiğini bildirdi.

Hekimoğlu, AA muhabirine istifa ettiğini ve bu kararı kulübe gönderdiğini belirterek, daha sonra bir açıklama yapacağını söyledi. Bu arada, yönetim kurulunda istifaların sürebileceği belirtildi.

GENEL KURUL TARİHİ AÇIKLANDI

Başkan Sadri Şener'in teknik direktör Samet Aybaba ile anlaştığını açıklamasının ardından gelen yoğun tepkiler nedeniyle aldığı olağanüstü kongre kararının ardından, ogenel kurulun ilk oturumunun 22-23 Haziran tarihlerinde çoğunluk sağlanamaz ise 4-5 Temmuz tarihlerinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacağı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*