Trabzonspor'da şok iddia!

Trabzonspor'da şok iddia!.12083
  • Giriş : 28.12.2007 / 12:54:00

Trabzonspor'da şok iddia. Başkanlığa Haluk Ulusoy gelebilir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Koltuğu sallanıyor

Ortaya atılan bir iddia Trabzonspor’da büyük ses getirecek... Türkiye Futbol Federasyonu’nda başkanlığını sürdüren, ancak çeşitli siyasi baskılar sebebiyle sıkıntılı günler geçiren Haluk Ulusoy’un alternatif planlarından birinin de Trabzonspor Kulübü’nde başkanlık yapmak olduğu ileri sürüldü. Son ana kadar Futbol Federasyonu’ndaki liderliğini sürdürmenin çabası içerisinde olan Ulusoy’un koltuğu devretmesi halinde, vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Muhalefet yapacak

Her fırsatta yakın çevresine, “Türk futboluna kazandırdıklarım, bugüne kadar verdiğim emekler ortada. Federasyon başkanlığına seçimle geldim, ancak bir tür oyunlarla benim koltuğumu devralmak isteyenler var. Eğer böyle bir şey olursa, emin olsun ki o koltuğa oturanın kabusu olacağım” dediği öğrenildi. Deneyimli spor adamının aynı zamanda memleketinin de takımı olan Trabzonspor’da başkanlık yaparak federasyona olan muhalefeti güçlendirmesi bekleniyor.

Camia rahatsız

Bu arada Trabzonspor’daki kongre süreci de belirsizliğini koruyor... Normalde 16 Aralık’ta yapılması planlanan kongre öncesinde adaylığını açıklayan isimler ve diğer muhalif kanat, seçim için tarih açıklanmasını beklerken, mevcut yönetimin attığı adımlardan da büyük rahatsızlık duyuyor. Başkan Nuri Albayrak’ın yakın çalışma arkadaşlarının kendisine adaylık için baskıyı sürdürdüğü de kaydedilirken, durumun önümüzdeki günlerde netleşeceği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious