Trabzonspor'da yeni imzalar

Trabzonspor'da yeni imzalar.17820
  • Giriş : 24.05.2008 / 14:13:00

Trabzonspor, Arjantinli Colman, Gençlerbirliği Oftaş Spor'dan Giray ve Dardanelspor'dan transfer ettiği İsmail ve Buğra ile sözleşme imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törende, Arjantinli Gustova Colman, Gençlerbirliği Oftaş Spor'dan transfer edilen Giray Kaçar ile Dardanelspor'dan alınan İsmail Özeren ve Buğra Erdoğan, resmi sözleşmeyi imzaladılar.

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sadri Şener, burada yaptığı konuşmada, bu yıl Trabzonspor'un başarısı için ellerinden geleni yaptıklarını ifade ederek, transfer çalışmalarının aralıksız devam edeceğini, görüşme halinde oldukları futbolcular olduğunu söyledi.

Şener, Vestel Manisasporlu oyuncular Selçuk ve Burak'ın transferi konusunda da her iki kulüp yetkililerinin görüşmelerini sürdürdüğünü kaydetti.

İmza töreninin ardından konuşan Colman, Trabzon'da, Trabzonspor'da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, kendisine gösterilen ilgiden çok etkilendiğini ifade etti.

Giray Kaçar ise Trabzonspor'a gelmeyi çok istediğini ve bu isteğinin yerine gelmesinden dolayı çok mutlu olduğunu kaydederek, transferinin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm Trabzonspor yöneticilerine ve kendisinin bugüne gelmesinde etkili olan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Buğra ve İsmail de Trabzonspor gibi büyük bir camiaya gelmekten son derece mutlu olduklarını ve Trabzonspor'un başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.

İmza töreninin ardından futbolcular, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Trabzonspor formasını giyerek basın mensuplarına fotoğraf çektirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious