Trabzonspor'dan açıklama

Trabzonspor'dan açıklama.13886
  • Giriş : 23.05.2008 / 14:30:00
  • Güncelleme : 23.05.2008 / 14:55:36

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, alınan bazı deneyimli oyuncuların yanında ilerleyen yıllarda takıma katkı sağlayacak genç oyuncuları da kadroya katmayı hedeflediklerini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hacısalihoğlu, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un geçen sezon hem puan hem de klasmandaki derece olarak ligi arzu edilen yerde tamamlayamadığını ifade ederek, ''Geride bıraktığımız sezon Trabzonspor, sevenlerinin umut besleyeceği, huzurlu maç seyredeceği bir ekip olarak da sahada yer alamadı. Bu nedenle kulüp ve yönetim politikası olarak mevcut oyuncularımızdan bir kısmının kalması koşuluyla inançlı, kazanma arzusu olan yeni bir ekip oluşturma fikrini benimsedik'' dedi.

Trabzonspor'un ekonomik imkanları, görevlilerin bilgi ve becerileri ölçüsünde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden Hacısalihoğlu, şunları vurguladı:

''Transfer politikasını iki hedef doğrultusunda yürütüyoruz. Alınan bazı deneyimli oyuncuların yanında ilerleyen yıllarda takıma katkı sağlayacak genç oyuncuları da kadroya katmayı hedefliyoruz. Bu planımızın bir kısmını sonuçlandırdık. Ancak girişimlerimiz ve temaslarımız devam ediyor. Kadromuza yeni katılımlar da olacak. Doğal olarak yeni transfer edilen oyuncuların yanı sıra geçtiğimiz yıl kadroda bulunan ancak sözleşmesi yenilenmeyecek ya da sözleşmesi olmasına rağmen kadroda düşünülmeyecek bazı isimler de Trabzonspor'dan ayrılacak. Bu oyuncularımızla asla kişisel bir sorunumuz olmadığı gibi bazılarıyla ekonomik anlamda da belli bir noktada buluşulamamıştır. Ancak hiçbiriyle de insani açıdan herhangi bir sıkıntı yaşanmamıştır. Hedefimiz sadece seneye yeni bir ekip oluşturma yönündeki düşüncemizi hayata geçirmektir.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious