Trabzonspor'dan Doğan'a güvenoyu

Trabzonspor'dan Doğan'a güvenoyu .16103
  • Giriş : 30.07.2007 / 15:36:00

Trabzonspor'un basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, yönetim kurulu olarak istikrardan yana olduklarını ve teknik direktör Ziya Doğan'a güvendiklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kafkas, Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde bordo-mavili kulübün hafta içinde gerçekleştireceği 40'ıncı yıl etkinlikleri ilgili verdiği bilgilerden sonra basının sorularını yanıtladı.

İstikrardan yana olduklarını belirten Kafkas, "24 yıldır başarısızlıklardan sonra dışarıdan yapılan baskılardan dolayı Trabzonspor anlık kararlar verip hocalar değiştirmiş, yönetimler istifa etmiş. Ama 24 yıldır Trabzonspor şampiyon olamıyor. Biz istikrardan yanayız. Ziya Doğan ve teknik kadromuza bu anlamda güveniyoruz" dedi.

Bugün bir teknik direktör değişiminin çok kolay olabileceğini kaydeden Kafkas, "ama yeni bir teknik direktör almak, yeni bir kadro, yeni bir sistem demek. Yıllardır bu yapıldığı için başarı yok. Bırakın bildiğimizi Aralık ayına kadar yapalım. Aralık ayında da bunun hesabını kongre salonunda veririz" diye konuştu.

Kafkas, kadrolarını iki yabancı oyuncuyla takviye edeceklerini, bunlardan birinin oyun kurucu, birinin forvet olacağı söyledi.

Zeyyat Kafkas, Intertoto Kupası üçüncü turunda Otelul Galati'ye yenildikleri için çok acı çektiklerini, ancak takımın ortaya koyduğu oyundan memnun olduklarını ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious