Trabzonspor'dan imza şov

Trabzonspor'dan imza şov.12922
  • Giriş : 11.06.2007 / 21:24:00

Bordo - Mavili takım, Serkan, Mehmet Akgün, Jabi ile toplu imza attırmayı planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'den Serkan Balcı, Samsunspor'dan Adnan, Borussia Dortmund'dan Mehmet Akgün ve Kayseri Erciyesspor'dan Jabi ile daha önce prensip anlaşmasına varan bordo - mavililer, hafta sonuna kadar bu dört futbolcuya toplu imza attırmanın planlanlarını yapıyor. Bordo - Mavili takımdan ayrılacağı yönünde haberler çıkan tecrübeli futbolcu Ceyhun ise lig başladığında sahada konuşacağını söyledi.

TOPLU İMZA ATACAKLAR

Trabzonspor'da yönetim prensip anlaşmasına vardığı Fenerbahçe'den Serkan Balcı, Samsunspor'dan Adnan, Borusia Dortmund'dan Mehmet Akgün ve Kayseri Erciyesspor'dan Jabi'ye hafta sonuna kadar imza attırmanın planlarını yapıyor. Serkan Balcı, Adnan ve Mehmet Akgün' ün perşembe günü Trabzon'a gelmesi beklenirken, Jabi' nin Milli Takım kampında bulunması nedeniyle imzayı daha sonra atabileceği belirtildi. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, prensip anlaşmasına vardıkları 4 futbolcuyu resmi olarak takıma kazandıracaklarını ifade ederek, "4 futbolcu arkadaşımıza da toplu olarak imza attırmayı planlıyoruz. Aceleci davranmak istemiyoruz ancak taraftarlarımızın da bizden imza beklediğinin farkındayız. Onların bu özlemine hafta sonuna kadar son vereceğiz" dedi.

DOĞAN AVRUPA'DA KALECİ PEŞİNDE

Kaleci arayışlarında Türkiye' de umduğunu bulamayan Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Avrupa' da kaleci arayışına çıktı. Polanya' nın Wisla Krakow takımında oynayan Piotr ve Pawel Brozek kardeşleri yakından incelemeye alan Doğan, kaliteli bir kaleciyi Türkiye' ye getirmek istiyor. Sakaryaspor' dan alınması gündeme gelen Martinez' le fiyat konusunda sorunlar yaşayan bordo - mavililerde yönetim, Gaziantepsporlu Hasagic ve Cordoba ile de temaslarını sürdürüyor. Başkan Albayrak ile sürekli temas halinde olan Doğan' ın Avrupa' nın çeşitli yerlerinde arayışlarına devam ettiği öğrenildi. Trabzonspor' un genç kalecisi Tolga Zengin ise kaleci arayışlarının kendisini etkilemediğini ifade ederek, "Ben kendi işime bakarım. Kalede rekabet olması benide sevindirir ancak formamı kimseye vermeye niyetim yok" dedi.

TESİS PROJESİ MECLİSİ BEKLİYOR

Trabzonspor' da Başkan Nuri Albayrak' ın hayallerini süsleyen stadyum ve tesis projesi için TBMM' nin vereceği karar bekleniyor. Trabzonspor Genel Sekreteri Zekai Fırat Dülger, tesis projesi için çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü ifade ederek, "Biz projeyi Türkiye Büyük Millet Meclisi' ne sunduk. Oradan kıyı kanunu ile ilgili bir yasa çıkması gerekiyor. Kanunun çıkması için önemli aşamalar kaydedildiğini biliyoruz. İnşallah kanun en kısa zamanda çıkar ve bizde projenin inşaatı için çalışmalara başlarız" dedi. Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak tesis projesi için, "Tesis projesinde somut adımlar atabilirsek ben de başkanlık için yeniden aday olurum" diye açıklama yapmıştı. Trabzonspor Tesis Projesini Akyazı mevkiinde denizi doldurarak yapmak istiyor. Bu projenin hayata geçmesi için TBMM' nin kıyı kanunu ile ilgili bir madde değişikliği yapması gerekiyor.

LİGİN BAŞLAMASINI BEKLEYİN

Trabzonspor' dan ayrılacağı yönünde haberler çıkan tecrübeli futbolcu Ceyhun, bordo - mavili takımla bir yıllık daha sözleşmesinin bulunduğunu ifade ederek, "Bu tür haberlerin çıkması beni etkilemiyor. Ben şu anda tatilimi yapıyorum ve yeni sezon öncesi kafamı toplamaya çalışıyorum. İsmimin bir ara Bursaspor ile anıldığını biliyorum ama başka bir gelişme yok. Bana veya menajerime gelen bir teklifte yok. Zaten kulübüm ile sözleşmem devam ediyor. Bu yüzden transfer hakkında konuşmam doğru olmaz. Yaptığımız takviyerle takım dahada güçlendi. Herkes formayı giymek için çok çabalayacaktır. Benim de kendime yer açmam için daha çok çalışmam gerekiyor. Şu anda yeni sezon öncesi mesajlar vermek bana göre doğru değil. Herşey lig başladığında belli olacak" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious