Trabzonspor'dan şehit ailelerine destek

Trabzonspor'dan şehit ailelerine destek.13410
  • Giriş : 15.10.2007 / 18:00:00

Trabzonspor Kulübü'nün lisanslı ürünlerinin satıldığı İstanbul'daki Ts Club mağazası 1 aylık gelirini şehit ailelerine bağışlama kararı aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul Haznedar'daki Ts Club mağazası 15 Ekim-15 Kasım arasındaki tüm satışların karını şehit ailelerine bağışlayacak. Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın, bordo-mavili takımın ilk yarı sonuna kadar oynayacağı maçların tribün hasılatlarını şehit aileleri ve gazilere bağışlayacaklarını açıklamasının ardından İstanbul'daki Ts Club mağazası da 1 aylık gelirini şehit ailelerine ve gazilere bağışlama kararı aldı. Ts Club Haznedar Mağazası Müdürü Hüseyin Avni Kazancı, Trabzonspor Başkanı Nuri

Albayrak'ın şehit ailelerine gösterdiği teveccühün ardından, Ts Club olarak da kampanyaya kayıtsız kalmayacaklarını ifade ederek, 'Trabzon'daki taraftarlar, maça giderek hem takıma hem de şehit ailelerine destek verecek. İstanbul'daki taraftar da, hem takımının lisanslı ürününü giyecek ve bu yolla şehit ailelerine de destek verecek. 15 Ekim-15 Kasım 2007 arasındaki tüm satışların karını şehit ailelerine bağışlayacağız. Bu katkı onların acısını belki dindiremeyecek ama Trabzonspor ve Ts Club'ın şehit

ailelerinin yanında olduğunu göstermek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi Trabzonspor taraftarı bu kampanyada da üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın' şeklinde konuştu.

Ts Club Müdürü Hüseyin Avni Kazancı, şehit ailelerine yardım etmek isteyen herkese uygun ürünler olduğunu ve bu kampanyaya katılmak için İstanbul'daki Trabzonsporlular'dan yoğun katılım beklediklerini de sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious