Trabzonspor'dan Yusuf açıklaması

Trabzonspor'dan Yusuf açıklaması.15020
  • Giriş : 09.01.2009 / 11:29:00

Bordo-mavili renklere bağlanması beklenen ancak son anda Beşiktaş'a giden Yusuf için Karadeniz ekibinden açıklama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor, bir süredir kadrosuna katmak istediği Bursasporlu Yusuf Şimşek'in transferi konusunu kapadı.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinde, ''Yusuf konusu kapanmıştır'' başlığıyla yapılan açıklamada, bir süredir takım kadrosuna alternatif oyuncu olarak düşünülen Bursasporlu Yusuf Şimşek'in transfer konusunun, gelinen nokta itibariyle tamamen kapandığı belirtildi.

''Yusuf'la ilgili görüşmelerde bulunduğumuz Bursaspor Kulübü ile bu oyuncuya son anda talip olan Beşiktaş Kulübü'nün sportmenlikle bağdaşmayan tutumları ve verilen sözlerle yapılan anlaşmalara uyulmaması nedeniyle bu transferden vazgeçilmiştir'' denilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Yönetim kurulumuz önümüzdeki süreçte sol kanat hücum oyuncusu konusundaki araştırmalarını yoğunlaştıracak, kulübümüzün bünyesine uygun, ekonomik açıdan dengeleri bozmayacak bir sonuca varması halinde bu doğrultuda bir transfer gerçekleştirecektir. Ligin ilk bölümünü sergilediği performansla zirvede tamamlayan oyuncularımıza olan güvenimiz tamdır. İkinci bölümde takımımızın haftalar ilerledikçe daha da gelişim göstereceğine inanıyor, konuyu kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*