Trabzonsporlulara müjde!

Trabzonsporlulara müjde!.12676
  • Giriş : 20.03.2008 / 13:27:00
  • Güncelleme : 20.03.2008 / 14:06:32

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener hem transfer müjdesi verdi hem de Yattara ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, gelecek yılın hedefleri doğrultusunda sezona iyi bir kadroyla girmek için çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Tunuslu oyuncular Mehdi ve Chermiti'yi takip ettiklerini ve ay sonunda bu iki oyuncunun veya bir tanesinin transferini yüksek ihtimalle gerçekleştireceklerini belirten Şener, ''Bu yıl maalesef hedefimiz kalmadı. Bunun için şimdiden iyi bir kadro oluşturmak zorundayız. Nisan ayı çok yoğun geçecek. Haziran ayına kadar transferleri tamamlayacağız ve kampa kadar herkes tatile çıkacak inşallah'' diye konuştu.
.
YATTARA'NIN DURUMU

Şener, Gineli oyuncuyu İbrahima Yattara'yı Türk vatandaşı yapmayı düşündüklerini belirterek, ''Sürmeneli zaten. Yattara'nın menajeri bizim arkadaşımız. Arkadaşımız, bizim için diğer transferlerde de uğraşıyor. Profesyonel menajer gibi değil, arkadaş gibi uğraşıyor. Nasıl gidecek Yattara, teknik açıdan mümkün mü? Zaten sözleşmesi var. Futbolcu satışımız kapandı sezon sonuna kadar. Hiçbir satışımız yok. Bir sorun yaşanmaz. Sezon sonunda bunların dışında hoca şu gider derse, ona karışmayız.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious