Trabzonspor'un acı günü!

Trabzonspor'un acı günü!.17714
  • Giriş : 24.02.2009 / 14:55:00

Trabzonspor Avni Aker Stadı Müdür Yardımcısı Ali Rıza Tunçyürek, son yolculuğuna uğurlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Dün vefat eden Trabzonspor'un eski futbolcularından ve Hüseyin Avni Aker Stadı Müdür Yardımcısı Ali Rıza Tunçyürek, son yolculuğuna uğurlandı.

İlk olarak Tunçyürek için Profesyonel Futbolcular Derneği önünde bir tören düzenlendi. Törene kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, yönetim kurulu üyeleri, Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Serdar Bali, eski yönetici ve futbolcular, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Trabzon Şubeleri üyeleri ile Tunçyürek'in yakınları katıldı.

Hacısalihoğlu, törende yaptığı konuşmada, oldukça hüzünlü olduklarını belirterek, "Kendisinin Trabzonspor ile iki yönlü bir bağı vardı. Eski futbolcumuz ve aynı zamanda kulübümüz stat müdür yardımcısıydı. Tunçyürek, her zaman iyi yönü ile ön plana çıkmış bir kişiydi. Dünyadan da bu şekilde ayrıldı. Bu çok önemli. Ayrıca son dönemlerde ailesi için çalışmaya devam ederek örnek bir baba profili de çizmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve camiamıza başsağlığı dileriz" dedi.

Törenin ardından, Tunçyürek'in cenazesi İskenderpaşa Camisi'ne getirildi. Tunçyürek, burada kılınan cenaze namazından sonra Sülüklü'de bulunan aile mezarlığında toprağa verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*