Trabzonspor'un dudak uçuklatan borcu

Trabzonspor'un dudak uçuklatan borcu.14371
  • Giriş : 03.07.2009 / 12:27:00

Trabzonspor Kulübü'nün 59. Genel Kurulu başladı. Yarın yapılacak seçimle tamamlanacak olan olağanüstü genel kurula üyeler fazla ilgi göstermedi. Kulübün borcu dudak uçuklattı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bordo-mavili kulübün yaklaşık 80 milyon TL borcunun olduğu bildirildi. Beşiktaş'ın borcu 92 milyon TL, Fenerbahçe'nin borcu 149 milyon TL, Galatasay'ın borcu ise 205 milyon Dolar (346 milyon TL)...

19 Mayıs Spor Salonu'nda yarın yapılacak seçimle tamamlanacak olan olağanüstü genel kurula üyeler fazla ilgi göstermedi.

5 bin 21 üyenin oy kullanma hakkı bulunduğu gelen kurulda, seçime tek liste ile girecek olan kulüp başkanı Sadri Şener, hazır bulundu. Şener'in yönetim listesinde değişiklikler yapacağı öğrenildi.

Genel kurulda Divan Başkanlığı'na seçilen İlhami Algan açılış konuşmasını yaparak genel kurulun Türk spor kamuoyuna ve camiaya hayırlı olmasını diledi.

Kulüp genel müdürü Sinan Zengin, yönetim kurulu faaliyet raporunun bu kongrede sunumunun yapılmadığını ve gelecek mali genel kurulda bu konuda bilgi verileceğini belirtti. Bordo-mavili kulübün yaklaşık 80 milyon TL borcunun olduğu bildirildi.

Bu arada Trabzonspor Kamp Eğitim Merkezi'nde bulunan konferans salonuna, üyelerin onayı ile eski divan başkanlık kurulu başkanı Nizamettin Algan'ın adı verildi.

-41. YÖNETİM SEÇİLECEK-

Geçen ay başında teknik direktör Samet Aybaba ile prensipte anlaşan ancak yaşanan tartışmaların ardından camianın görüşleri doğrultusunda bu transferden vazgeçen ve olağanüstü genel kurul kararı alan Trabzonspor, 41. yılında 41. seçimli genel kurulunu gerçekleştiriyor.

2 Ağustos 1967 tarihinde kurulan Trabzonspor Kulübü, bu genel kurul ile birlikte 13. olağanüstü genel kurulunu yaparken, bordo-mavililer 28 de olağan genel kurul gerçekleştirmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*