Trabzonspor'un muhtemel 11'i

Trabzonspor'un muhtemel 11'i.17714
  • Giriş : 15.08.2008 / 12:50:00

Trabzonspor, sezon öncesi son hazırlık maçını yarın Belçika'nın Clup Brugge takımı ile İstanbul'da yapacak. Trabzonspor'un yarın akşamki maça şu 11'le çıkması bekleniyor:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda 20.00'de başlayacak karşılaşma ile bordo-mavililer, lig öncesi son provasını gerçekleştirmiş olacak.

Kulüp Futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon öncesi yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 2 hazırlık kampı gerçekleştirdiklerini belirterek, ''Hazırlık dönemleri istediğimiz ortamda ve olumluluklar içerisinde geçti. Tıbbi olarak üst yüklemeler yapıldığı halde az sakatlıkların yaşanması da bizi ayrıca mutlu etti'' dedi.

Takıma yeni katılan 20 üzerindeki oyuncuyla takım kurgusu oluşturma manasında Almanya kampında hazırlık maçları yaptıklarını ifade eden Alioğlu, şöyle konuştu:

''Bu maçlarla beraber takımın iskeleti kafalarda şekillendi. Hocamız bu konuda futbolcular hakkında önemli intibalar edindi. Şimdi bütün bu birikimlerimizi İstanbul'da geniş tabanlı camiamızın önüne çıkarak sergilemek istiyoruz. Maç hem onlarla, İstanbul'daki camia mensuplarıyla yüzleşme hem de Trabzonspor'un bu sezona ne kadar iddialı takım olarak çıkacağını gösterme maçı olacaktır. Umudumuz sakatsız, sorunsuz bir müsabaka oynamaktır. Aynı zamanda Trabzonspor, gücüne yakışır bir maç da oynayacak. Tabi ki maçın neticesi çok önemli olmamakla birlikte galibiyet herkesi memnun edecek bir neticedir. Ondan sonra gelecek hafta ligde ilk yapacağımız Ankaraspor maçına start vermiş olacağız.''

Karşılaşmaya ilginin beklenilen ölçüde, üst düzeyde olacağını düşündüğünü kaydeden Alioğlu, ''Taraftarlarımız hem takımlarıyla yüzleşmek hem de bir arada olarak aidiyet duygusu yaşamak istiyorlar. Aynı zamanda Trabzonspor takımının ismine yakışır büyük takım olduğunu fiili olarak da ortaya koymak istiyorlar. Onun için ben çok coşkulu ve oldukça katılımı yüksek bir müsabaka bekliyorum'' diye konuştu.

Alioğlu, 27 kişilik kadrolarından 1-2 eksik haricinde tüm futbolcuların İstanbul'a getirilmesinin düşünüldüğünü de kaydetti.

-MUHTEMEL 11-

Trabzonspor'un yarın akşamki maça Tony Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Ceyhun (Hüseyin), Selçuk, Colman, Yattara, Gökhan ve Umut 11'i ile başlaması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*