Trabzonspor'un penaltı öfkesi

Trabzonspor'un penaltı öfkesi.14039
  • Giriş : 26.11.2007 / 14:40:00

Trabzonspor'un penaltı öfkesi dinmedi. Ulusoy hedef oldu. İşte sert açıklamalar;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Derbi sonrası yine Trabzon'da yine olaylar vardı. Penaltılarının verilmediğini açıklayan Trabzonspor'un öfkesi de dinmedi. Ev sahibi ekip, Ulusoy ve Federasyonu Galatasaray'ı tutmakla suçladı.


ULUSOY VE FEDERASYONDAKİLER GALATASARAYLI

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ise Galatasaray maçının ardından Kanal 24'teki bir spor programına yaptığı telefon bağlantısında Haluk Ulusoy ve Futbol Federasyonu'na sert tepki gösterdi.

Albayrak, Haluk Ulusoy ve Futbol Federasyonu'nda çalışanların çoğunun Galatasaraylı olduğunu belirterek, "Haluk Ulusoy'un hiçbir dengeli hareketi yok. Haluk Ulusoy, Trabzonludur ama Galatasaray tarafında gözüküyor. Trabzon'a bugüne kadar hiçbir faydası olmadığı gibi adaletli olmamıştır. Biz kendisinden bugüne kadar adaletin dışında başka bir şey beklemedik. Bunu beklemeyiz de zaten. Başkalarının hakkının alınıp Trabzon'a verilmesini istemedik. Şu anda tahkimdeki insanlar bile belki de Galatasaraylı. Federasyonu incelediğinde birçok kişinin Galatasaraylı olduğunu görebiliyorsunuz. Bunlar sezon başında Trabzonspor'u oyundan düşürmeye çalıştılar ve bunu başardılar. Hakemi, Tahkim Kurulu ve genel kuruluyla hedeflerine ulaştılar. Bir maçın kararı 60 günde veriliyor. Böyle bir Federasyonun nasıl gücü kalmıştır, nasıl adaleti kalmıştır."

SAHADA OLAYLAR ÇIKTI

Ayrıca Trabzonlular maç boyunca sahaya yabancı madde yağdırdı, yeni ceza kapıda. Devre arasında iki takım taraftarları arasında tribünlerde yaşanan sözlü sataşma, kavgaya dönüştü. G.Saraylılar koltukları kırıp, Trabzonlular’a fırlattı. Olaya müdahale eden polis, arada barikat oluşturdu. Olaylar yatışmayınca, 75. dakikada G.Saraylı taraftarların bulunduğu tribün boşaltıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious