Trabzonspor'un Roten açıklaması

Trabzonspor'un Roten açıklaması.12948
  • Giriş : 11.07.2009 / 17:27:00

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fransız futbolcu Rothen'le ilgilenmediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bordo-mavili takımın Isparta Davraz'da çok iyi bir kamp dönemi geçirdiğini belirten hayrettin Hacısalihoğlu, "Ekibimizin Isparta Davraz'da yaptığı hazırlık kampı çok yararlı geçti. Hocamız ve futbolcularımızdan edindiğimiz izlenim çok olumlu yönde. Bu tabloyu Hollanda kampına da yansıtarak yeni sezona iyi bir şekilde girmek istiyoruz" diye konuştu.

Hollanda kampında hazırlık maçları yapacaklarını ifade eden Hacısalihoğlu, "Teknik direktörümüz Hugo Broos Isparta kampında takımı tanıma fırsatı buldu. Yapacağımız hazırlık müsabakalarında takımı daha yakında tanıyacak ve ihtiyaçları belirleyecek. Vereceği rapor doğrultusunda oyuncu isteği ortaya çıkar ise kadroya takviye yapabiliriz" dedi.

Menajerlerin ellerinde bulunan oyuncuları pazarlamak için Trabzonspor'un ismini kullandığını savunan Hacısalihoğlu, "Menajerler ellerinde bulunan oyuncuların Trabzonspor'un gündemine getirerek bir baskı ortamı oluşturmaya çalışıyor. Oyuncularını başka kulüplere pazarlamak adına da Trabzonspor'un ismini kullanıyorlar. Fransız oyuncu Jerome Rothen'le ilgilenmiyoruz. Trabzonspor'a oyuncu hediye etmek isteyen varsa oturur konuşuruz" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*