Trabzon'un borcu hafifledi

Trabzon'un borcu hafifledi.8077
  • Giriş : 05.03.2008 / 20:27:00

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bankaya ödenen 3 milyon YTL'lik borç ile kurumun üzerindeki faiz yükünün hafifletildiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, yönetim kurulu olarak öncelikli hedeflerinin kulübün ekonomik yapısını belirli bir düzene oturtturmak olduğunu belirterek, bankaya ödenen 3 milyon YTL'lik borç ile kurumun üzerindeki faiz yükünün hafifletildiğini söyledi.

Trabzonspor resmi internet sitesine açıklamada bulunan Hacısalihoğlu, Futbol Federasyonu'ndan gelen 3 milyon YTL'nin kullanıldığını belirterek, "Kulübümüzün federasyon hesabındaki hak edişlerinden ödenen rakam, banka borçlarında değerlendirilerek ciddi bir açığı kapatmıştır. Söz konusu bedelin kulübümüze geri dönüşünde önemli rol oynayan Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Süleyman Atal'a da katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Hacısalihoğlu, yönetim kurulu olarak öncelikli hedefin kulübün ekonomik yapısını belirli bir düzene oturtmak olduğunu da sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious