Trafiğe kapalı yollar

  • Giriş : 01.05.2006 / 00:00:00

1 Mayıs’ta Kadıköy’deki miting nedeniyle bazı yollar saat 07.00’den itibaren trafiğe kapatıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kadıköy’de, Rıhtım Caddesi ile Boğa Meydanı’ndan Rıhtım Caddesi’ne kadar olan yolun tümü, Söğütlüçeşme Caddesi’nden rıhtıma inen ara sokaklar, Taşköprü Caddesi, Kışla Caddesi ile Orgeneral Şahap Gürler Caddesi’nin tamamı trafiğe kapatıldı.



Haydarpaşa Garı, Çayırbaşı, Haydarpaşa Numune Hastanesi Tıbbiye Caddesi, Taşköprü Caddesi, Karacaahmet Tepe Nautilus ve Taşköprü Salı Pazarı önünde toplanacak yürüyüş kortejleri ile Kadıköy İskele

Meydanı’- nda 09.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek kutlamalar nedeniyle saat 07.00’den itibaren bu bölgelerin trafiğe kapalı olacağı belirtildi.



Kadıköy’de, Tıbbiye Caddesi’nden gelen trafik akımı Burhanfelek Caddesi’nden E-5 yönüne, Behiçbey Sokak’tan gelen trafiğin ise İbrahimağa ışıklar istikametine yönlendirilecek. Söğütlüçeşme Caddesi’nden gelen sürücüler, Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine, Moda’dan gelen trafik ise Mühürdar kavşağından geri yönlendirilecek.



KADIKÖY’DE VAPUR SEFERLERİ YENİ İSKELEYE ALINDI



İstanbul’da, 1 Mayıs kutlamalarının yapılacağı Kadıköy’de, vapur seferlerinin tamamının Karaköy-Eminönü iskelesinin bulunduğu Yeni İskele’den gerçekleştirileceği bildirildi.



İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş’den (İDO) yapılan açıklamada, Kadıköy-Beşiktaş ve Kadıköy-Adalar vapur seferleri ile deniz otobüsü

seferlerinin sabah saatlerinden itibaren Yeni İskele’den yapılacağı kaydedildi.



Yeni İskele’ye yapılacak seferlerin, akşam saat 20.00’ye kadar devam edeceği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious