Trafik canavarı 2 can daha aldı

  • Giriş : 29.01.2007 / 00:00:00

Gaziantep'te meydana gelen trafik kazasında karşıdan karşıya geçmek isteyen 80 yaşındaki bir kadın ile 2 torunu trafik kazasında yaşamını yitirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yoldan geçen başka bir aracın çarptığı Müslüm Demir (66) isimli vatandaş ise ağır yaralandı.
Edinilen bilgiye göre İpek Yolu Hacı Sani Konukoğlu Üst Geçidi yakınında meydana gelen kazada, üst geçidi kullanmayıp yoldan karşıya geçmek isteyen 80 yaşındaki Fatma Kaya ile torunları Hatice (12) ve Cumali Kurt (9), Tuncay İzcikılıç'ın kullandığı 27 D 7014 plakalı Renault Kango marka bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı.

Kaya ve 2 torunu, hastaneye götürülürken yolda hayatını kaybetti. Yaşlı kadınla 2 çocuğun cesetleri, Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, kazadan sonrası olay yerinden kaçan Tuncay İzcikılıç, polise teslim oldu.

Öte yandan, kazanın meydana geldiği yerde bulunan ve yaralıların ambulansa kaldırılması izleyen Müslüm Demir (66) isimli bir vatandaş ise, kendisine başka bir aracın çarpması sonucu ağır yaralandı. Demir, 25 Aralık Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Polis, her iki olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious