Trafik canavarı yağmurdan yardım aldı

  • Giriş : 24.09.2006 / 00:00:00

Karabük'te meydana gelen 3 trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybederken 11 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Edinilen bilgiye göre ilk kaza saat akşam saatlerinde Karabük- Gerede Karayolu İsmietpaşa virajları mevkiinde meydana geldi. Çerkeş-Gerede istikametinde seyretmekte olan Salih Seyhan'ın kullandığı 34 DG 935 plakalı ototmobil ile karşı yönden gelen Davut Kaplan'ın (50) kullandığı 34 TC 4723 plakalı minibüs hatalı sollama nedeniyle çarpıştı. Kazada taksi sürücüsü Salih Seyhan ile ismi öğrenilemeyen bir kişi yaşamını yitirirken minimüste bulunan Şahin Ocak, Abdülkadir Ocak, Medine Ocak, Hatice Ocak, Necla Ocak ve Bilal Sayhan yaralandı.

İkinci kaza Karabük-Gerede karayolu İsmetpaşa Dereyolu mevkiinde meydana geldi.Çerkeş-Gerede istikametine gitmekte olan emekli polis memuru İbrahim Yetim'in (46) kullandığı 34 VZ 4925 plakalı otomobil karşı yönden gelen İsmail Akay'ın kullandığı 69 AH 202 plakalı yolcu otobüsü ile çarpıştı. Kazada otomobilde bulunan Müzeyyen Yetim ile Esra Yetim hayatını kaybederken İbrahim Yetim ile Tolga Yetim yaralandı.

Üçüncü kaza ise saat 20.00 sıralarında Karabük-Gerede Karayolu Kemikli rampaları mevkiinde meydana geldi. Sülübey Demir'in kullandığı 34 DG 6906 plakalı otomobil Mustafa Dicle'nin kullandığı 58 SF 029 plakalı kamyona arkadan çarptı. Kazada otomobilde bulunan Sülübey Demir, Ümmühan Demir ve Fatih Demir yaralandı.

Yaralılarar Karabük Devlet, Karabük Şirinevler, Eskipazar ve Çerkeş Devlet hastanelerinde tedavi altına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious