Trafik tartışması kanlı bitti

  • Giriş : 21.02.2007 / 00:00:00

Ankara'nın Keçiören ilçesinde, trafikte "yol vermeme" nedeniyle iki grup arasında çıkan kavgada bir kişi hayatını kaybederken, olayla ilgili 8 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, önceki akşam Sanatoryum Caddesi üzerinde Mesut K. ile Musa H. arasında trafikte yol vermeme nedeniyle tartışma çıktı. Bu tartışmaya, Mesut K.'nın ağabeyi Haydar K. ile çalışanı Yasin T. de karıştı. Tartışmanın ardından Musa H., Habip H., Mehmet H., Lütfü H. ve Ufuk G., Mesut K.'nın aynı cadde üzerindeki işyerine gitti.
İşyerine gelen kişiler, Mesut K. ve ağabeyi Haydar K. ile işçileri Yasin T.'yi darp ettiler. Kavga sırasında Habip H., Haydar K.’yı yanındaki silahın kabzasıyla başına vurarak yaraladı. Haydar K., kaldırıldığı Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybederken, çıkan kavgada yaralanan Mesut K. ve Yasin T, ayakta yapılan tedavilerinin ardından taburcu edildi.
Gözaltına alınan Musa H., Habip H., Mehmet H., Lütfü H., Ufuk G., Ömer Ş. ifadelerinin ardından Ankara Adliyesi'ne sevk edildi. Mesut K. ile Yasin T. de ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious