Traktör şarampole uçtu: 2 ölü

Traktör şarampole uçtu: 2 ölü.10580
  • Giriş : 16.08.2008 / 21:32:00

Mersin'de su tankeri taşıyan traktör virajı alamayarak şarampole uçtu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mersin'de su tankeri taşıyan traktör virajı alamayarak şarampole uçtu. Kaza sonucu su tankerinin üzerinde bulunan ve taziyeden döndükleri öğrenilen anne ile oğlu feci şekilde can verdi.

Alınan bilgiye göre, Mersin'in Arslanköy beldesinden taziyeden dönenleri taşıyan Emin Şahin'in (27) kullandığı 33 EP 629 plakalı su tankeri taşıyan traktör, Arslanköy yolu Kanlı viraj diye bilinen yerde virajı alamayarak şarampole uçtu.

Traktörün devrilmediği gözlenen kazada su tankerinin üzerinden savrulan Durdu Uysal (38) ile oğlu Kurtuluş Uysal (9) olay yerinde hayatını kaybetti.

Kazada yaralanan Şeref Uysal (65), Derya Uysal (22) ve Filiz Şahin (26) kaldırıldıkları Mersin Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Kazayı yara almadan atlatan traktör sürücüsü Emin Şahin ise jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Kazadan sonra olay yerine gelen kazazede yakınları ise sinir krizleri geçirdi. Ağıtlar yakan kadınları yakınları güçlükle sakinleştirdi.

Kaza sonrası traktörün devrilmemiş olması ise dikkatlerden kaçmazken ölen ya da yaralananların traktörün ve tankerin üzerinden savruldukları anlaşıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*