Trakya'da kar yağışı olumsuz etkiliyor

Trakya'da kar yağışı olumsuz etkiliyor.7553
  • Giriş : 14.02.2009 / 14:34:00

Trakya'nın birçok bölgesinde kar yağışı etkili oluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Edirne Meteoroloji Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, hava sıcaklığının 3 derece olduğu kentte sabah başlayan kar yağışı, ilerleyen saatlerde yerini karla karışık yağmura bırakacak. Sıcaklığın gece 1 derece olacağı kentte yarın bulutlu hava bekleniyor.

Keşan ilçesinde sabah saatlerinde tipi şeklinde yağan kar etkisini giderek azaltıyor.

Edirne'de kar yağışı nedeniyle kapalı yol bulunmadığı, İl Özel İdare ve Edirne Belediyesi tuzlama ve kar küreme ekiplerinin hazır bekletildiği bildirildi.

Kırklareli kent merkezinde de kar yağışı devam ediyor. Hava sıcaklığının sıfır derece olduğu kentte kar yağışının akşam saatlerinde etkisini azaltacağı tahmin ediliyor. Kentte yarın kar yağışı beklenmiyor. Lüleburgaz, Demirköy, Babaeski, Vize, Kofçaz, Pınarhisar ilçelerinde de sabah saatlerinde başlayan kar yağışı zaman zaman etkili oluyor.

Tekirdağ'da kar yağışının yarın da devam etmesi bekleniyor. Saray, Malkara, Çerkezköy ve Hayrabolu ilçelerinde kar yağışı, Çorlu ve Şarköy ilçelerinde karla karışık yağmur etkili oluyor. Kapalı yolun bulunmadığı Tekirdağ ve ilçelerinde belediye ve Karayolları ekipleri hazır bekletiliyor. Tekirdağ Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, 3 derece olan hava sıcaklığının birkaç derece düşeceğini bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*