Transfer teklifleri yağıyor!

Transfer teklifleri yağıyor!.12528
  • Giriş : 29.07.2007 / 12:11:00

Kalli'nin kadroda yaptığı revizyon sonrası, 2. operasyon dalgasında kimlerin gideceği merak konusu olurken, listedeki isimlere transfer teklifi yağmaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Necati'nin Hamburg'la el sıkıştığı iddia edilirken, Mehmet Topal için Wolfsburg ve Hertha Berlin'in devreye girdiği öğrenildi.

Sözleşme imzaladı mı?
Alman Teknik Adam Karl Heinz Feldkamp’ın kadroda yaptığı revizyonun ardından, ikinci operasyon dalgasında kimlerin gönderileceği merak konusu olurken, listedeki isimlere transfer teklifi yağmaya başladı.

Hasan Kabze, Cihan Haspolatlı ve Orhan Ak’ı Süper Lig kulüpleri istiyor. Necati Ateş’e Fenerbahçe’nin yanı sıra birçok Alman kulübü talip. Özellikle Hamburg’un Ateş’le protokol imzaladığı, ancak Sarı-Kırmızılı kulübe herhangi bir teklifin ulaşmadığı gelen haberler arasında.

Feldkamp kararsız
Almanlar’ın sıradaki hedefi ise Mehmet Topal... Bundesliga ekiplerinden Wolfsburg ve Hertha Berlin’in, genç orta saha oyuncusu için devreye girdiği öğrenildi. Topal’ın Galatasaray’dan ayrılmak istemediği, buna karşın yöneticilerle bir konuşma yapacağı ifade edildi.

Feldkamp’ın Mehmet Topal konusunda kararsız olduğu, ancak Almanya’ya gitmesine izin verebilceği öğrenildi. Gerets döneminde gönderilmesi planlanan Song’un takımda kalması kararlaştırıldı.

Cazip teklif gelirse
Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Carrusca için Arjantin’ten 2 teklif geldiğini açıklamıştı. Özellikle Boca Juniors’ın Tangocu’yu ısrarla istediği ancak bonservis konusunda bir türlü mutabakat sağlanamadığı kaydedildi.

Yıllık kazancının 1.4 milyon Euro olması ve bir teklif gelmesi halinde Hırvat futbolcunun da gitmesine izin verilecek. indirime yanaşmaması sebebiyle istenmeyen adam haline gelen Stjepan Tomas’a cazip bir teklif gelmesi halinde Hırvat futbolcunun da gitmesine izin verilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious