Transformers'ın yeni karakterleri

Transformers'ın yeni karakterleri.16049
  • Giriş : 10.04.2008 / 21:30:00

Efsanevi robotlarıyla sinema izleyicisinin beğenisini kazanan Transformers'ın ikinci filmi için çalışmalar sürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Transformers The Movie, sinemaseverlerin beklentisini tam olarak karşılayamasa da devasa robotları ve yüksek teknoloji kullanılarak yapılan çekimleriyle ikinci bir filmin beklentisini yaratmıştı. Nitekim 2007 yılı bitmeden ikinci filmin çekileceğinin haberi verilmişti.

Hazırlık aşamasında olan ve 26 Haziran 2009 tarihinde yayınlanacak film için DreamWorks ve Paramount çalışmalarını sürdürüyor.

The Ring, Scream 3 ve The Skeleton key gibi filmlere imza atan Ehren Kruger filmin senaryosunu hazırlıyor. Filmi yine Michael Bay yönetecek. Shia LaBeouf ise bu filmde de başrolde.

İlk filmi de yöneten Michael Bay, Transformers'ın bir seri film olabilecek niteliğe sahip olduğunu ve filmi kendi çocuğu gibi gördüğünü ve çocuğuna başkasının sahip çıkmasını istemediğini söylemişti.

Film grubunun çalışmaları sonucu senaryoda başrol oyuncusu Shia LaBeouf'un haricinde 11 insan karakterin daha bulunmasına karar verildi. Filmin fanatiklerinin yoğun istekleri sonucunda da bu karakterlerin özellikleri açıklandı.

İlerleyen günlerde bazı yeni karakterlerin filme katılması da söz konusu. Ayrıca robot karakterlerin sayısı da artırılacak.

İşte insan karakterler

Chuck: 19 ila 25 yaşları arasında olacak. İlk filmdeki Sam (Shia LaBeouf) karakterinin Princeton Üniversitesi'ndeki oda arkadaşı. Bir komplo teorisi web sitesi var. Eğlenceli ancak saygısız bir karakter. Komplo teorilerinin bir bir gerçekleşmesiyle şok geçiriyor. Filmde Sam'dan sonraki ikinci önemli karakter olacak.

ABD Askeri Lideri: Afro-Amerikan kökenli tam bir asker.

İngiltere Özel Kuvvetler Lideri: 30'lu yaşlarında eğlenceli bir karakter.

Galloway: 40 ya da 50'li yaşlarında olacak. Ulusal Güvenlik danışmanı ve kalp kırmaktan çekinmeyen aksi bir karakter

Profesör Colan: 40'lı yaşlarında. Sam'in üniversitedeki fizik profesörü. Kendini Einstein'la karşılaştırırken bir yandan da deri pantolon giyiyor.

Theresa: 30'lu yaşlarında. Memur Epps'in karısı. 4 çocuğu var. Seksi ve espirili. Afro-Amerikan bir aktrist oynayacak.

Momma Simmons: New York'lu. 60 ila 70 yaşları arasında. Brooklyn'de oğluyla birlikte bir kasap dükkanı işletiyor. Düşündüren ve iğneleyici bir karakter.

Massive Dynamic's CEO'su: 50'li yaşlarında. Kongrede olaylara tanıklık ediyor.

Teksas'lı kongre üyesi: 55 ila 65 yaşları arasında. Massive Dynamics tarafından geliştirilen Otomatik Savunma Sistemi'nin gerçek amacıyla ilgili soruşturmayı yürütüyor.

FBI müdürü: 50'li yaşlarında. Saldırılara karşı halkı bilgilendirmek amacıyla basına açıklama yapıyor.

CNN muhabiri: Çeşitli şehirlerdeki füze saldırıları ve bombalamalarla ilgili haber sunuyor.

CNNTURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious