Tren kazası sonrası ortaya çıkan dramatik hikaye

Tren kazası sonrası ortaya çıkan dramatik hikaye.62883
  • Giriş : 28.01.2008 / 07:16:00
  • Güncelleme : 28.01.2008 / 01:16:27

Hayatını kaybedenlerden Cengiz Güler'in cenazesi Denizli'nin Honaz ilçesine getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul-Denizli seferini yapan Pamukkale Ekspresi'nin Kütahya yakınlarında raydan çıkması sonucu meydana gelen kazada, hayatını kaybedenlerden Cengiz Güler'in cenazesi Denizli'nin Honaz ilçesine getirildi.Edinilen bilgiye göre, eşi Cavide ve kızı Ceren Güler (8) ile yarıyıl tatilini geçirmek için Honaz'a gelmek için Pamukkale Ekspresi'ne binen Cengiz Güler'in (31) ölüm haberi, ilçede ailenin akrabalarını yasa boğdu.

İlçede ölüm haberinin duyulmasından sonrası, Güler'in kayın pederi Ahmet Kepenek'in evine taziyeye gelen merhumun yakınları ve akrabaları, kazadan yara almadan kurtulan kızı Ceren'in eve getirilmesiyle gözyaşlarına hakim olamadılar. Kazada kolundan yaralanan Cavide Güler de Kütahya Devlet Hastanesi'nden taburcu edilmesinin ardından yakınları tarafından Honaz'a geldi. Ayakta durmakta güçlük çektiği gözlenen Güler, ''Cengiz ağabeyiniz artık yok. Cengiz'ime doyamadım'' diyerek sinir krizleri geçirip ağıtlar yaktı. Cengiz Güler'in cenazesi ise Honaz Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı.

Kocaeli Üniversitesi Gölcük Meslek Yüksekokulu'nda güvenlik görevlisi olarak çalışan Güler'in cenazesinin yarın Honaz'da toprağa verileceği bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious