Tren rayında can pazarı

Tren rayında can pazarı.15592
  • Giriş : 03.11.2008 / 14:53:00

Kum ocağından kum almak için motorsikleti ile tren rayından geçen kişi bir anda kendini trenin altında buldu. Yaralının kurtarılması sırasında kurtarma rezaleti yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Diyarbakır'ın Bağlar İlçesi'nde motorsikleti ile hamallık yapan Zeki Tayfur (38) isimli bir şahıs tren rayından geçmek isterken trenin altında kaldı. Kum almak için gittiği kum ocağında dönerken tren rayından geçerken trenin çarpması sonucu ağır yaralanan şahsın yerde yattığın gören çevredeki vatandaşlar olayı polise bildirilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri çevre güvenliği alarak 112 acil servis ekiplerine haber verdi.

Bunun üzerine olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri trenin altında kanlar içeresinde can çekişen şahsın kurtarılması için yoğun çaba sarffetti. sağlık ekipleri tarafından çıkarılmak istenen yaralı şahsın can güvenliğini hiçe sayan makinist treni hareket ettirince çevredeki vatandaşlar tarafından uyarılarak durduruldu.

Karga tulumba bir şekilde trenin altından çıkarılan yaralı şahıs ambulansa bindirilmek istendi. Yaralı şahıs sedyesiz ambulansa bindirilmek istenirken, polis ekipleri sağlık ekiplerini uyararak sedyenin gelmesini istedi.

Sedyenin gelmesi ile ambulansa bindirilen şahıs Devlet hastanesine kaldırıldı.Tedavi altına alınan şahsın sağlık durumunun ciddiyetini korurken, polis ekipleri olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*