TRT, Hentbol Federasyonu'nu deli etti!

TRT, Hentbol Federasyonu'nu deli etti!.16007
  • Giriş : 04.07.2009 / 23:25:00

Hentbol Federasyonu Başkanı Tarık Cengiz, Bayan Hentbol Milli Takımı'nın finalde Fransa ile yaptığı maçı tam olarak yayınlamayan TRT'ye veryansın etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Karşılaşma sonrasında AA muhabirine açıklama yapan Tarık Cengiz, TRT'nin, ikinci yarının 15. dakikasından sonra Bayan Voleybol Milli Takımı'nın maçına döndüğünü öğrendiğini belirterek, ''Bu zihniyetle TRT'nin maçlarımızı yayınlamasını istemiyoruz. İkinci devrenin 15. dakikasında yayını kesip, voleybol maçına dönmüşler'' dedi.

Maçtan önce de TRT ekibinin kendisinden röportaj istediğini, ancak konuşmaya gittiğinde yayına almadıklarını anlatan Cengiz, ''TRT maçlarımızı yayınlamasın, istemiyoruz. Diğer maçımız da önemli tabii ki onu da yayınlayacak, ama bizim maçı kesip değil. Biz tarihimizde bir ilke imza attık. Kızlar mükemmel bir mücadele verdiler. Onların bu emeğine yazık.''

-HİKMET VURGUN'A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ-

Bu arada Bayan Hentbol Milli Takımı oyuncuları, yardımcı antrenörleri Hikmet Vurgun'a sürpriz yaptılar.

Madalya töreni sonrasında tüm oyuncular Vurgun'a dönerek, ''İyi ki doğdun Hikmet'' biçiminde tezahürat yaptılar ve antrenörlerine doğum günü sürprizi gerçekleştirdiler.

Karşılaşmanın sonlarına doğru sakatlanan Yeliz Özel'in durumunun iyi olduğu ve kontrollerden sonra durumunun netleşeceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*